• Dzień otwarty Przedszkola

• W sobotnie przedpołudnie 29 lutego 2020r. gościliśmy w naszym przedszkolu przyszłych przedszkolaków z rodzicami.
            Dzieci i ich rodzice zapoznali się z wyposażeniem sal i ofertą edukacyjną przedszkola. Uczestniczyli w integracyjnych zabawach muzyczno – ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, zabawach plastycznych – malowali farbami na dużych powierzchniach i zabawach dowolnych w wybranych kącikach zainteresowań. Dużą atrakcją dla dzieci była zabawa z Photonem – interaktywnym robotem edukacyjnym.

Na pamiątkę spotkania maluchy otrzymały upominki – lizaki, smycze do kluczy z napisem „wszystko zaczyna się w przedszkolu” oraz kolorowe baloniki. Było nam bardzo miło gościć rodziców ze swoimi pociechami. Mamy nadzieję, że wspomnienia wesołych zabaw pozostaną w Waszej pamięci do września, gdy wrócicie do przedszkola już jako przedszkolaki. Zapraszamy!!!
            Joanna Wołoszyn
            Jolanta Kurzyńska