• Osiągnięcia sportowe

• Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023

1. XXIV Bieg Uliczny „10 po Ziemi Biłgorajskiej”I miejsce w kategorii open, II miejsce – najlepsza szkoła Gminy Biłgoraj
              2. Halowa Piłka Nożna o puchar Wójta Gminy Biłgoraj – Igrzyska MłodzieżyII miejsce (Michał Badach, Wojciech Wnuk, Michał Tutka, Grzegorz Mazur, Dominik Konieczny, Mikołaj Rosołowski, Marcel Sawicki)
              3. Halowa Piłka Nożna o puchar Wójta Gminy Biłgoraj – Igrzyska DzieciV miejsce (Dawid Mazur, Mateusz Muzyka, Roksana Tobias, Natalia Paluch, Bartłomiej Kaczor, Wojciech Koper, Wojciech Flis, Alan Wnuk)
              4. Piłka Siatkowa – 4 dziewczęta Igrzyska DzieciI miejsce na szczeblu gminy i awans do powiatu (Zuzanna Cieślak, Anna Lipiec, Ewa Lipiec, Natalia Paluch, Joanna Rymarz, Roksana Tobias, Joanna Tutka, Antonina Wolanin)
              5. Piłka Siatkowa – 4 dziewczęta Igrzyska DzieciI miejsce na szczeblu powiatu i awans do ½ województwa (Zuzanna Cieślak, Anna Lipiec, Ewa Lipiec, Natalia Paluch, Joanna Rymarz, Roksana Tobias, Joanna Tutka, Antonina Wolanin) – ze wglądów zdrowotnych drużyna z zawodów wyższego szczebla została wycofana
              6. Piłka Siatkowa – 4 chłopcy Igrzyska Dzieci – I miejsce na szczeblu gminy i awans do powiatu (Dawid Mazur, Dziduch Daniel, Bartłomiej Kaczor, Wojciech Koper, Mateusz Muzyka, Szymon Przytuła, Gracjan Welc, Alan Wnuk)
              7. Piłka Siatkowa – 4 chłopcy Igrzyska Dzieci – IV miejsce na szczeblu powiatu (Dawid Mazur, Dziduch Daniel, Bartłomiej Kaczor, Wojciech Koper, Mateusz Muzyka, Szymon Przytuła, Gracjan Welc, Alan Wnuk)
              8. Piłka Siatkowa chłopcy – Igrzyska MłodzieżyI miejsce na szczeblu gminy i awans do powiatu (Michał Badach, Yaroslav Donets, Dominik Konieczny, Bartłomiej Lipiec, Grzegorz Mazur, Hubert Nizio, Hubert Paluch, Mikołaj Rosołowski)
              9. Piłka Siatkowa chłopcy – Igrzyska MłodzieżyIV miejsce na szczeblu gminy i awans do powiatu (Michał Badach, Yaroslav Donets, Dominik Konieczny, Bartłomiej Lipiec, Grzegorz Mazur, Hubert Nizio, Hubert Paluch, Mikołaj Rosołowski)
              10. Drużynowe Biegi Przełajowe – Igrzyska Młodzieży – IV miejsce na szczeblu powiatu (Yaroslav Donets, Dominik Konieczny, Grzegorz Mazur, Hubert Paluch, Michał Tutka, Wojciech Wnuk)
              11. Indywidualne Biegi Przełajowe – Igrzyska Dzieci ChłopcyVII miejsce na szczeblu powiatu - Dawid Welc
              12. Drużynowe Biegi Przełajowe – Igrzyska Młodzieży DziewczętaVII miejsce drużynowo na szczeblu powiatu (Maja Furman, Ewa Lipiec, Natalia Paluch – VI miejsce indywidualnie, Karolina Stós, Roksana Tobias, Antonina Wolanin)
              13. Drużynowe Biegi Przełajowe – Igrzyska Młodzieży DziewczętaVI miejsce na szczeblu powiatu (Martyna Grabias, Lena Margol, Natalia Przytuła – I miejsce indywidualnie i awans do ½ województwa, Emilia Stępniowska, Emilia Stós, Emilia Szemraj)
              14. Indywidualne Biegi Przełajowe – Igrzyska Dzieci DziewczętaIV miejsce na szczeblu powiatu - Hanna Kusiak
              15. Indywidualne Biegi Przełajowe – Igrzyska Młodzieży DziewczętaI miejsce na ½ województwa - Natalia Przytuła
              16. Indywidualne Biegi Przełajowe – Igrzyska Młodzieży DziewczętaI miejsce w województwie - Natalia Przytuła
              17. Czwórbój LA – Igrzyska Dzieci ChłopcyXII miejsce na szczeblu powiatu (Dawid Mazur, Daniel Dziduch, Bartłomiej Kaczor, Wojciech Koper, Mateusz Muzyka, Szymon Przytuła)
              18. Czwórbój LA – Igrzyska Dzieci DziewczętaVI miejsce na szczeblu powiatu (Maja Laszko, Ewa Lipiec, Natalia Paluch – IV miejsce indywidualnie, Karolina Stós, Roksana Tobias, Antonina Wolanin)
              19. Piłka Nożna Chłopców o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj – Igrzyska MłodzieżyIII miejsce (Michał Badach, Wojciech Wnuk, Michał Tutka, Grzegorz Mazur, Yaroslav Donets, Dominik Konieczny, Mikołaj Rosołowski)
              20. Piłka Nożna Chłopców o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj – Igrzyska Dzieci IV miejsce (Bartłomiej Kaczor, Szymon Przytuła, Alan Wnuk, Dawid Mazur, Wojciech Flis, Gracjan Welc, Mateusz Muzyka)
              21. Piłka Nożna Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj – Igrzyska Dzieci – I miejsce i awans do powiatu (Roksana Tobias, Maja Laszko, Natalia Paluch, Karolina Stós, Ewa Lipiec, Karolina Szcząchor)
              22. Piłka Nożna Dziewcząt – Igrzyska DzieciV miejsce na szczeblu powiatu powiatu (Roksana Tobias, Maja Laszko, Natalia Paluch, Karolina Stós, Ewa Lipiec, Anna Lipiec, Karolina Szcząchor, Julia Obszańska)
              23. IX Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu – Julia Obszańska – V miejsce w kategorii 4 – 6 Szkoła Podstawowa, Róża Bukowińska – VI miejsce w kategorii 7 – 8 Szkoła Podstawowa, Wojciech Koper – V miejsce w kategorii 4 – 6 Szkoła Podstawowa.

• Osiągnięcia sportowe I półrocze 2019/2020

• XXI Bieg Uliczny 10-tka po Ziemi Biłgorajskiej

II miejsce – kategoria szkoły podstawowej

I miejsce – kategoria najlepsza szkoła Gminy Biłgoraj